VOD

Zaczynamy oglądać?

Wprowadź adres e‑mail i dokończ konfigurację konta. Stwórz swój osobisty profil.
Utwórz hasło, aby oglądać, kiedy tylko zechcesz.

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ul. Kopernika 17, 00-359 Warszawa. Podstawę prawną przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi zgoda. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu rejestracji konta w serwisie VOD Sektor 3.0, a także w celu przesyłania biuletynu informacyjnego drogą elektroniczną ( o ile taka zgoda została wyrażona). Serwis VOD Sektor 3.0 jest prowadzony w ramach Programu Nowe Technologie Lokalnie 2020 – Sektor 3.0. Podane przez Pana/Panią dane osobowe mogą być przekazywane partnerom Programu, Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz podmiotom realizującym wsparcie techniczne lub organizacyjne. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rejestracji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Dane osobowe otrzymane od Pana/Pani będą przechowywane do czasu osiągnięcia celów do jakich dane zostały zebrane lub do czasu cofnięcia udzielonej przez Pana/Panią zgody, o ile ich dłuższe przechowywanie i przetwarzanie nie jest wymagane przez przepisy prawa. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy dotyczące danych osobowych. Pozostałe informacje znajdują się w polityce prywatności.
Dowiedz się, jak przetwarzamy Twoje dane.
Onet, Asana, Microsoft, Patronite, Google, Quora, IBM i inni Zobacz wybrane fragmenty VOD, zarejestruj się i zobacz więcej!

VOD Sektor 3.0 to źródło inspiracji, praktycznych porad i narzędzi, dzięki którym w łatwy sposób rozwiniesz cyfrowe kompetencje nowej codzienności przydatne na etapie zmiany zawodowej, organizacyjnej i prywatnej.