starts in 5 seconds
Osoby z niepełnosprawnościami mają moc. Pozwólmy im ją pokazać także w pracy.

Osoby z niepełnosprawnościami mają moc. Pozwólmy im ją pokazać także w pracy.

2021 8m

Szacuje się, że w Polsce jest od 3 do 7 milionów osób z niepełnosprawnościami. Rozbieżność w tych szacunkach jest tak duża, ponieważ wszystko zależy od tego, jaki rodzaj i stopień niepełnosprawności wzięto pod uwagę, tworząc statystyki. Ile z nich żyje w izolacji i zamknięciu? Ile z nich nie ma pracy? Na te pytania pewnie trudno odpowiedzieć. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę, jak liczna jest to grupa, warto zastanowić się nad tym, co zrobić, aby dać im zatrudnienie i sprawić, aby poczuły się wartościowe i potrzebne jednocześnie wykonując taką pracę, która ma realną wartość i wymierne korzyści dla pracodawcy. Tak jak w 2016 roku zrobiła to i robi do dziś Majka Lipiak, założycielka i prezeska Fundacji Leżę i Pracuję, która swoją determinacją, uporem, odwagą zmienia życie osób z niepełnosprawnością ruchową.

Występują: Majka Lipiak
Powiązanie z: Leżę i Pracuję
kategorie: PRACA ZDALNA
OGLĄDAJ

PRACA ZDALNA

OSTATNIO DODANE

Wykorzystujemy pliki cookies w celu umożliwienia korzystania z serwisu. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.

Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików. Pamiętaj, że zmiana może spowodować brak dostępu do niektórych funkcji.